top of page

Spirituální průvodce na Bali: Jóga, meditační centra, relaxační dovolená

Chystáte se na Bali a nevíte si rady? Nebo potřebujete vzpruhu a osvěžit se a jít do sebe? Nebo vydýchat bolesti minulosti či jen najít pevnou půdu pod nohama.... a Bali bylo vždy vaším snem? Tak neváhejte, 100% vám to prospěje!!! 

 

Z hledání sebe sama se stala móda a beze sporu spirituální prozření na cestě k vlastní osobnosti patří a pomůže k duchovnímu rozvoji i osobnímu růstu a já vám moc přeju, abyste našli ten správný směr a odkryli závoj neznáma sebe sama a přišli na to, co se ve vás skrývá a jaká nezdolná síla ve vás dřímá. Abyste si ušetřili čas a nešli oklikou k vlastnímu JÁ, tak je k mání eBook „SPIRITUÁLNÍ PRŮVODCE NA BALI” s podtitulem „Jóga, meditační centra, relaxační dovolená” . 

Je to užitečný rádce a kapesní průvodce pro ty, kteří chtějí najít sami sebe, otevřít své srdce a uzdravit se. Přináší ty nejlepší tipy na jógová centra, ašrámy a retreaty. 

Samostatná kapitola je věnována Ubudu, což je mekka spirituálního světa, městečko, kterému z energetického hlediska na světě není rovno. 

 

Na 49 stranách s fotografiemi nalezenete praktické informace o Bali, tipy na výlety, orientační ceny i odkazy na fancy restaurace, komunity, ubytování a známé léčitele. Chystáte-li na Bali, zaručeně letíte do spirituálního ráje i vstříc sobě, a díky tomuto rádci si ušetříte spoustu času a svou cestu maximálně zpříjemníte.

 

Formát: PDF file, Počet stránek: 48, Vydání: 1. (2018) Cena: 99 Kč

Lze si také objednat na: alexka@stastnahlava.cz

Dalajlámu vidím častěji než moji mámu

139 Kč

Každý člověk má svůj příběh. Já, vy i ti druzí… Můj měl v jedné životní fázi tu extravagantní výhodu, že jsem viděla Dalajlámu častěji než moji  mámu. Žila jsem v blízkosti jeho přítomnosti a nasávala místně příslušnou dávku spirituálních vibrací, jež se vlní na vrcholcích samotných Himalájí v rezidenci Dharamsaly. 

Přesně před rokem se mi splnil sen. Jeho Svatost Dalajláma se mě dotkla. V jeho exilovém sídle v Indii jsem žila rok a půl, viděla jsem ho na vlastní oči několikrát, ale musela to být nakonec Praha, abych se dočkala. Trpělivost je vlastnost, která pocity štěstí umocňuje nejvíce.

 

Dalajláma je symbolická autorita, oduševnělá ikona spirituálního světa, žijící mírová pochodeň, jež promlouvá lidem do duší, aby prozřeli a byli lepšími. Už se tomu nikdo nediví, že i on žije jako obyčejní lidi. Každý den cvičí na běžícím pásu, dívá se na televizi, má Facebook i vlastní webovky, Tweetuje, Instagram je aktualizován denně a má perfektní přehled o tom, co se děje ve světě. O štěstí mluví jako o nejvyšší instanci lidského bytí: „Hledat štěstí a přitom zůstat lhostejný k utrpení druhých je tragický omyl.“

Detailní popis o vlastní interní spirituální cestě, tibetské kultuře, životě v Indii, pocitech prozření a uvědomění, pobytu v klášteře a jak meditace i studium vlastní duše dokonale funguje na cestě k nirváně. Jaké to je, žít mezi mnichy v „Malém Tibetu”, jaké jsou jeho učení v jeho chrámu a jak to vše prožívá bytost, která se narodila v socialistickém režimu, kde byla veškerá spiritualita potlačována a trestána, se dočtete v této fotografické eKnize.

 

eBook: formát PDF, počet stránek: 139, vydání: 1. (2017), cena: 139 Kč

Lze si také objednat na: alexka@stastnahlava.cz

Sama na Cestách

199 Kč

Fotografická e-kniha „SAMA NA CESTÁCH” s podtitulem „Moje Cesta aneb Cesta jako sebeláska” je autobiografický cestovatelský memoár a sdílení zážitků i zkušeností z mé Cesty za posledních sedm let a předávání pozitivních vibrací skrytých mezi řádky. Jedná se o inspirativní pojednání o cestování a spirituální obrodě nejen pro ženy, ale i pro muže, k dodání kuráže.

 

Sama na Cestách je o ženě, o mně, Alexandře Kroppové, která až po třicítce odhodila okovy soudů společnosti a vrhla se střemhlav vlastnímu osudu a odvážně vykročila vstříc osobnímu údělu, aby našla sama sebe. Uvědomila si, že sebeláska není sobectví, že je zdravé být v synergii s vlastním tělem i duší, že sny jsou od toho, aby se plnily, nikoliv dusily a hlavně, že si domov nese ve svém srdci, tudíž se cítí doma všude na světě.

 

Přežila jsem zemětřesení, písečné bouře, výstupy na ledovce i osobní tajfuny a přesto netvrdím, že o životě něco vím, snáším s pokorou vše, co mi život naděluje a mým tajným přáním je, aby všechny bytosti byly zdravé, v bezpečí  a hlavně šťastné. S otevřeností mi vlastní sdílím všechny mé bolístky, křivdy minulosti i neochvějná vítězství, které jsem si sama na cestě kolem světa vydobyla. Zavedu vás do hlubin neposedné cestovatelky a transformační proměnou turistky, jež se stala profesionální cestovatelkou a nomádkou.

V knize jsem se vyzpovídala bez uzardění, jak mi osud házel klacky pod nohy a jak  mi mnohdy přálo neskutečné štěstí a vesmírné soustavy čarovaly, aby se odehrály neuvěřitelné příběhy, které mají být motivací pro váhající. Pevně věřím, že podpořím psychicky všechny, kdo přešlapují na jednom místě, váhají či nemají dostatek sebedůvěry, aby neváhali a vykročili. Protože odvážným štěstí přeje a život je neskutečně krátký na to, abychom ho promarnili v sebelítosti či nedostanou odvahy a pak zbytek života litovali. Nikdy není pozdě na nic v našem životě, ať je nám kolik chce, vždy vám vesmír dopřeje ochutnat esenci svobody, lásky a naplnění a pochopení smyslu vlastní životní pouti. Zvítězíte sami nad sebou, pokud se oprostíte a nelpíte na ničem a nikom.

Mou ambicí je ukázat vám, že to jde…

Jednotlivé kapitoly jsou povzbudivými injekcemi jak si vychutnat do sytosti rozmanitou hojnost přítomnosti naplněnou blahobytem spokojenosti.

 

Začtěte se a nechejte se unášet na vlnách své vášnivé, autentické duše!

Formát: PDF file, Počet stránek: 226, Vydání: 1. (2016) Cena: 199 Kč

Lze si také objednat na: alexka@stastnahlava.cz

Green School Bali a dobrovolničení jako vědomá pomoc druhým

99 Kč

Moje prvotina představuje ambiciózní vzdělávací model Green School na Bali s popisem jeho unikátních předností, především konceptu green studies ve výuce i výchově dětí a jejich osvětě.

 

Díky tomu, že tato unikátní stavba nemá stěny, okna ani dveře, na vás dýchne jedinečná atmosféra ŠKOLY vybudované v epicentru deštného pralesa, v níž neustále proudí čistý vzduch a panuje osvěžující harmonie.

Tento „zelený manifest” povzbuzuje k vědomému počínání a k odpovědnému bytí s vděčností a milující laskavostí vůči všem a všemu, co nás životem provází a obklopuje.

Povinná četba pro dospělé i děti inspiruje k štědrosti, ohleduplnosti a vybízí k pomoci druhým včetně ochrany životního prostředí. Záměrem je osvojení si sociální odpovědnosti, altruismu a vytváření komunit v globálním pojetí.

E-kniha plná atraktivních fotografií je úplně první knihou na světě představující mezinárodní školní unikát veřejnosti.

 

Obsahuje rovněž autentické zážitky z dobrovolnických aktivit na tomto pohádkově vyhlížejícím a exotickém místě, dále pak poznatky  o vědomé pomoci i ekonomice daru.

 

Formát: PDF file, Počet stránek: 124, Vydání: 1. (2014) Cena: 99 Kč

Lze si také objednat na: alexka@stastnahlava.cz

Please reload

bottom of page