Nikki Beach je světově známá a oblíbená celebritama

To je legrace jak prase…

Snad se pobavíte stejně jako já, protože do Cesty mi opětovně vstupují znamení! Další geniální potvrzení jak funguje zákon přitažlivosti a osudovosti v mém životě.


Moje cestovatelská specialita je taková, že mnohdy vyrážím do nových destinací a nevím o nich zhola nic. Jediné, co vím, je název letiště a oblast do níž se vydávám. Tajemná Andalusie byla vždy v popředí mého zájmu, protože španělský kolorit je mi velmi blízký a mému temperamentu sedí jako ulitý.

Po přistání na letišti ve městě Malaga pluji s proudem událostí a nechávám instinkty a vnímavé senzory, ať vedou moje kroky. Před týdnem jsem v realitní kanceláři narazila na časopis NIKKI STYLE a zaujala mě jeho obálka a jako správna sběračka inspirací jsem po něm sáhla. Toto místo bude určitě zajímavým tématem pro letní blog, přece jenom mezi bloggerkama panuje rivalita a přehnaná soutěživost, kdo přijde s něčím jako první, aby byla právě ona originální. Takže popularita a věhlas roste úměrně s unikátností zážitků a lukrativity míst a kdo nejdříve přispěje do mlýna blogerského vytahování kde kdy byl a s kým se vyfotil.


V životě jsem o pláži NIkki Beach neslyšela. Nejsem celebrita, ani hogo fogo turistka, která prahne válet se ve věhlasných VIP lounge, ale fakt, že nějaká pláž má vlastní časopis i webové stránky upoutala mou zvídavost. Takže pokud jste o ní ještě neslyšeli, nestyďte se, já taky ne, ale proto mě máte, abych vám rozšířila obzory, že ano:-))).


Začetla jsem se v časopise a dozvěděla se, že toto místo má několik “poboček” rozesetých po celém světě: v Miami (USA), Monte Carlu (Monako), Sant Tropez (Francie), Dubaji (Spojené Arabské Emiráty), Bali (Indonésie), St. Barth (francouzský ostrůvek v Karibiku), na ostrově Koh Samui (Thajsko), v Marrakeši (Maroko) a na Ibize i Mallorce taky nechybí, dokonce nezůstala ochuzena ani Marbella (třetí působiště ve Španělsku). A ať jste kde jste, jedno mají společné, “trendy fanatici” zde pózují v plavkách a chlípných polohách na lehátkách i v bazénu s echt tropico drinkama, aby ukázali, že tady byli. No co, to se musí! Je to COOL a přece nesmíte pocoolhavat (pokulhávat) za novodobým travel-life stylem:-). Jinak by vám přece nikdo nevěřil, že i vy na to máte a západní smetánce se vyrovnáte.


Každopádně toto místo pro rádoby privilegované jsem umístila na první příčku to-do-listu tady v oblasti Malagy, abych držela krok s blogerskou elitou a byla taky v kurzu (hahaha). Nezapamatovala jsem si adresu, nepátrala po lokaci ani negooglovala v mapách, nic, prostě jsem to vypustila z mozkovny, ale zapřísáhla jsem se, že se tam jednou vypravím, abych s nadhledem a humorem popsala snobskou perličku pro všechny osamocené dívky a dámy, které nemají ponětí, kde hledat ženichy:-).


27 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

© 2016 - 2020 SAMA NA CESTÁCH ओं♡♫

návštěvníků

  • b-facebook
  • YouTube - Black Circle
  • Twitter Round
  • Instagram Black Round