top of page

Rána pod pás od Fly Dubai


Bude letos Goa? To je záhada

Stejně je vtipné, jak se to v životě děje...

Člověk si něco naplánuje, a pak se to vždy nějak zkomplikuje, proto už několik let nic neplánuju, jen se impulzivně rozhodnu a načasuju z minuty na minutu a přítomného popudu.

Ale protože jsem na Facebooku s dobrým úmyslem před časem vyvěsila nabídku letenek Fly Dubai "za hubičku" z Prahy do Goa, cítím se kapánek zodpovědná. I já si je koupila a dneska mi přistálo ve virtuální poště suché oznámení společnosti, že se navazující let z Dubaje do cílové destinace ruší a že se omlouvají za komplikace. Cože?!?

Celkem bizarní situace... Odlet směr Praha - Dubaj zůstává, jen mi amputovali druhou půlku letu Vtipálci. Korunku tomu nasadili tím, že si mám zavolat na místní telefonní číslo.

Samozřejmě zažádám o plnou refundaci a zrušení celé zpáteční letenky. Jen abyste věděli, že cestovatel pořád něco řeší;-)))).

Nemáme to jednoduché (chicht).


O dalším pokračování této prekérní situace vás budu s radostí informovat. Beru to jako znamení, že se mám orientovat jiným směrem. Když mi peníze vrátí, koupím si letenku na Velikonoční ostrovy;-).


Takže dámy a pánové, Fly Dubai rozhodně NEEEE!!!

(A to jsem pro ně měla slabost, že mě po zemětřesení v Nepálu transportovali směr "domů", ale v tomto případě jdou všechny city a sympatie stranou;-)).


bottom of page