top of page

Nová eKniha - Dalajláma a já


Každý člověk má svůj příběh. Já, vy i ti druzí… Můj měl v jedné životní fázi tu extravagantní výhodu, že jsem viděla Dalajlámu častěji než moji mámu. Žila jsem v blízkosti jeho přítomnosti a nasávala místně příslušnou dávku spirituálních vibrací, jež se vlní na vrcholcích samotných Himalájí v rezidenci Dharamsaly.


Přesně před rokem se mi splnil sen. Jeho Svatost Dalajláma se mě dotkla. V jeho exilovém sídle v Indii jsem žila rok a půl, viděla jsem ho na vlastní oči několikrát, ale musela to být nakonec Praha, abych se dočkala. Trpělivost je vlastnost, která pocity štěstí umocňuje nejvíce.


Jeho Svatost 14. dalajláma je symbolická autorita, oduševnělá ikona spirituálního světa, žijící mírová pochodeň, jež promlouvá lidem do duší, aby prozřeli a byli lepšími. Už se tomu nikdo nediví, že i on žije jako obyčejní lidi. Každý den cvičí na běžícím pásu, dívá se na televizi, má Facebook i vlastní webovky, Tweetuje, Instagram je aktualizován denně a má perfektní přehled o tom, co se děje ve světě. O štěstí mluví jako o nejvyšší instanci lidského bytí: „Hledat štěstí a přitom zůstat lhostejný k utrpení druhých je tragický omyl.“


Jaké to je, žít mezi mnichy v „Malém Tibetu”, jaké jsou jeho učení v jeho chrámu a jak to vše prožívá bytost, která se narodila v socialistickém režimu, kde byla veškerá spiritualita potlačována a trestána, se dočtete ve fotografické eKnize: DALAJLÁMU VIDÍM ČASTĚJI NEŽ MOJI MÁMU.

Detailní popis o vlastní interní spirituální cestě, tibetské kultuře, životě v Indii, pocitech prozření a uvědomění, pobytu v klášteře a jak meditace i studium vlastní duše dokonale funguje na cestě k nirváně.


Nyní k dostání na: www.samanacestach.cz/e-knihy nebo lze objednat na: elixir@chicsoultravel.com

eBook: formát PDF, počet stránek: 139, vydání: 1. (2017), cena: 139 Kč


bottom of page