top of page

Pět dní a pět nocí na Havaji


Já - Chic Soul Traveler na Havaji v nákupním ráji


Jsem tady na Waikiki.

Krásné pláže, promenády, parky, vyhlídkové body, treky, surfovní vlny. Vše parádní. A víte, kde trávím nejvíce času? V obchodňáku!!! Konzum a spotřeba mě válcuje jako horká láva, která teď soptí na Big Islandu! I když v duši panuje spirituální nirvána, hlava je spotřebitelsky naprogramovaná.

Prostě shoppingová mánie mě naprosto uchvátila. Já, skromná, jež by se chtěla zbavit materiálna a žít v naprosté skromnosti bez pozlátek 21. století nejlépe někde v jeskyni, stejně propadnu mamonu. Hodiny trávím mezi přeplněnými regály a lačně vybírám, co se mi líbí. Ano, pravá Amerika a s ní konzumní pasti;-(). A ty ceny!


Vzpomínám na maminku, která mi vždycky říkala, že jsem všechno chtěla. Tak jsem v té extrémní fázi znova;-). Sice už jsem vybíravá, ale stejně. Ty materiály, barvy a designy! Takže už mám dvoje boty, devatery legíny, 4 trička bílá, 4 trička černá, tři sportovní podprsenky a havajský kufr, abych to všechno uvezla😝😝😝.

Od zítřka začínám meditaci na své skromné já a jsem o rýži a vodě neb mám pocit, že mě tento výlet zrujnuje🤣🤣🤣💵💵💵. Nejlepší je moje maminka, která to se mnou virtuálně prožívá. “Kup si všechno, co se ti líbí,” píše mi. “Je to za potřebí, garderobu už si neobměnila deset let.” Sice mám oblečení na další tři životy, ale stejně, člověk si občas radost udělat musí!

Berte jen v potaz, že jsem v obchodním centru nebyla nejméně jednu pětiletku;-(). Pusu💋💋💋
bottom of page