Proměna mého já v rámci projektu Tvůj návrat


Já vyparáděná jako dáma - Tvůj návrat

Obvykle mě znáte neobutou, neučesanou, nenamalovanou, neupravenou. Od maminky jsem si vysloužila přezdívku Jezinka a Divoženka, když se totiž toulám po různých zákoutích světa, tak je moje vizáž dost zanedbaná, ale v civilizaci chci vypadat jako dáma, abych tady zapadala;-). V Praze mi přišla skvělá nabídka na proměnu mého já.

Tři inspirativní a elegantní dámy jsem poznala na Parníku Vyšehrad, když pořádaly charitativní akci „Andělská jízda” pro Nadaci Kapka naděje. Zaujalo mě, co dělají pro lidi a zejména ženy, a proto bych vám je ráda představila.

Anděly Proměny jsou Jitka Čuříková ze Salónu Cherubino, Eva Hrachovcová, známá módní návrhářka a stylistka a Petra Řehořková majitelka Petra Clinic.

Jejich Andělská jízda na Vltavě byla skvělá, za pár hodin se vybralo přes 50 tisíc korun, které směřují na dětské oddělení onkologie motolské nemocnice. Moc mě těší, že ti, co žijí v hojnosti, nacházejí smysl v tom, že pomáhají těm, jež nemají tolik štěstí. Je nádherné, že si v dnešní době lidé pomáhají a mají srdce na dlani, je to moc zapotřebí. Akci podpořil i pan Milda tím, že ji umožnil na palubě Parníku Vyšehrad a tak místo akce bylo opravdu skvostné. Místo konání metaforicky symbolizovalo fakt, že jsme v životě všichni „na jedné lodi“ a nikdy nevíme, kdy se nám pomoc druhých bude hodit.

Srdce na dlani a čisté záměry mají i aktérky interaktivní proměny, z ženy chtějí udělat elegantní stvoření se zdravým sebevědomím a ideální vizáží a to za velice rozumný peníz. Respektují její požadavky i finanční možnosti, což se mi velice líbí. A pokud si sama neví rady, odborníci si jí vezmou do parády a změní ji k nepoznání! Nabízí komplexní péči včetně poradenství v oblasti krásy a životního stylu a chovají se nanejvýš přátelsky. Jejich společný projekt se jmenuje TVŮJ NÁVRAT a podtrhuje skutečnost, že každá žena se v některé životní etapě ocitne ve fázi, kdy se sama sobě nelíbí a potřebuje povzbuzení či radikální zásah do své krásy, aby si uvědomila, jak je přitažlivá a sama sebe si vážila a byla spokojená s tím, jak vypadá.

A tak jsem jeden letní den přišla na řadu i já. Když jsem vkráčela na Vinohradech do Salónu Cherubino, dýchla na mne příjemná harmonická atmosféra. Design salónu je božsky elegantní a velice komfortní. Křesl