Sama na Cestách On-Line

March 8, 2016

 

Potřeba sdílení osobního příběhu mě vedla k vytvoření blogu „SAMA NA CESTÁCH  - Cesta životem snovým a smysluplným, okořeněná inspirací a motivací pro druhé k žití plnohodnotných dní”. 

 

Tady to máte, černé na bílém: www.samanacestach.cz

 

Bohužel díky prokrastinaci jste na něj museli čekat tak dlouho. Všem čekatelům, podporovatelům a přátelům se touto cestou hluboce omlouvám za zpoždění. Přijměte prosím jako adekvátní omluvu mou autentickou zpověď, v níž se společně ocitneme ve všech koutech zeměkoule.

 

SAMA NA CESTÁCH je nejen o cestování, ale i o spirituálním prozření a sebenalezení…

 

Podobenství blogování se zrodilo z vášně k psaní, jenž je pro mne nejúčinnější forma meditace.

 

Píši pro Vás s vírou i nadějí, ať je nám všem dobře na Zemi ♥♥♥.

 

Vaše,

Alex XXX 

           alias Sama na Cestách

 

PS 1.

Ne náhodou spuštění webu blogu vyšlo zrovna na MDŽ.  Zaprvé, aby se mi datum dobře pamatovalo, a zároveň bylo zdůrazněno, že dodávám cíleně kuráž především ženám:-).

(Zachovám zde gendrovou spravedlnost/rovnost, produkuji samozřejmě i pro muže, vždyť i oni mají v sobě ženskou stránku, která jim pomůže jistě rozkličovat má sdělení ve srozumitelné čtení:-). 

 

Budu se snažit mezi řádky vložit povzbuzení, podávat pravidelné inspirační injekce i vědomé motivace, aby ti, co o to stojí, měli snazší Cestu k uvědomění si vlastní sebehodnoty, oprášili si náležitě a zdravě sebevědomí, svědomitě uchopili svá poslání a zhmotnili vlastní osobnostní dary. Nastavili si žití na úroveň klidové zóny, kam negativní vzruchy nesmí a ukočírují je hravě mávnutím ruky v synergii pozitivního myšlení a smysluplného prožívání plnohodnotných dní.

 

Známka LÁSKA (LOVE) v záhlaví mé stránky je symbolem, že to myslím upřímně s čistým úmyslem a otevřeným srdcem Vaším směrem!

 

Vynasnažím se ze všech sil prozářit Vaše dny úsměvy a vzkřísit ve dnech smutečních i beznadějných. Psané energetické náboje budou mít sílu placeba, které za všech okolností funguje dokonale!

 

Nepřeji si nic jiného, než ať Váš život hraje dur a je prost chmur!

 

 

PS 2. 

A jak se cítím, když jsem nastartovala něco, co jsem plánovala a odkládala bezmála tři roky?

Úžasně!!! Volně a lehce, jako bych ze sebe právě sundala tunovou krosnu s himalájskou výbavou:-).

Slibuji si, že teď si už budu lítat bezstarostně světem s kufrem na kolečkách, aby se mi pod tou tíhou nepodlamovala kolena (hahaha) a byla vždy svěží pro psaní a sdílení.

Zkrátka a dobře, podnětů jsem nasbírala tolik, že se s nimi s Vámi musím podělit, přenést virtuálně nabytá poznání a zkušená vnímání bez přikrašlování.

 

 

 

 

Please reload

© 2016 - 2020 SAMA NA CESTÁCH ओं♡♫

návštěvníků

  • b-facebook
  • YouTube - Black Circle
  • Twitter Round
  • Instagram Black Round