Ronda je přepychová

July 31, 2017

 

 

 

Ronda je přepychová, ale tím, že leží ve španělském vnitrozemí v ní v červenci panují obrovská vedra. Naposledy teploměr ukazoval ve stínu 43 stupňů Celsia a já byla ráda, že můžu být u mlýna, kde je chladivá atmosféra.

Z města jsem došla úplně splavená a pan domácí mi prozradil, že se tady můžu i vykoupat. Moje tělesná schránka zjihla, pochopila jsem, proč jsem ty plavky v obchodě nenechala😂😂😂.


Vyřítíla jsem se do prvního patra, převlékla a bosa jsem si vykračovala k naturálním lázním, které jsou v úkrytu fíkovníků...
Zůstala jsem jako opařená, taková nádhera. Dřepla jsem si na obrovský balvan a dívala se na oblouky mostu, který se klene nad stometrovou strží. Přišlo mi to jako fatamorgána, kde jsem se to znova ocitla a že když si cestovat dopřeje více času a oddechu nalezne místa, která jsou obyčejným turistům schovaná. Jaká nádhera!

Ledová voda mě z mé extatické nálady okamžitě probrala. Postupně jsem se do přírodního bazénku ponořila a chlad už ani necítila. Fíky padaly do vody a já se těšila, že je budu mít k večeři.
Rozplácla jsem se na kámen jako žába a se zakloněnou hlavou pozorovala lidi, co se rozhlíží z vyhlídky na údolí. Vůbec jsem jim ten pařák města nezáviděla.
A radovala se, co mě čeká...
Siesta!!!
Pravá španělská, protkaná sny, v nichž reálně cvrlikají cikády jež přehluší i vodopády;-)))).
Život je nádherný💗💗💗

 

 

 

 

Please reload

© 2016 - 2020 SAMA NA CESTÁCH ओं♡♫

návštěvníků

  • b-facebook
  • YouTube - Black Circle
  • Twitter Round
  • Instagram Black Round