top of page

Jsem kdo jsem

Inspiruji ostatní svým příkladem a dokazuji všem, že jde žít život vášnivě, blaženě. Podle sebe, zaníceně i radostně. Nejenom žít, ale plnohodnotně si ho užívat. Aktivací vlastního potenciálu dosáhneme všeho, co si zamaneme. Na základě svérázného předsevzetí a víry je snadné objevit naprostou spokojenost s životní poutí. S její rozmanitou hojností a blahobytem naplněnosti.

Mým osudovým směrem je pomoc druhým lidem. Vydala jsem se na cestu sdílení s ostatními.

 

Na základě postřehů a dojmů jsem se rozhodla naplnit své poslání: dávat světu i společnosti zpět to, co mi nadělují, zejména pomáhat lidem v nouzi, svízelných životních situacích. Mým neutuchajícím přáním je sdílení informací, předávaní zkušeností a pozitivního myšlení. Poskytování naděje, víry a inspirace do života těm, kteří to potřebují. Pouze těm, kteří o to skutečně stojí.

Aktuální výzvou je motivovat druhé k nalezení sebe sama. Objevení svého vyššího já rozpoznáním autentického talentu, individuálních vloh včetně osobnostních darů. V úzké souvislosti s odpovědností a respektem k životnímu prostředí jako celku, nedílné součásti našich životů. 

 

Ruku v ruce s mou štědrou, nápomocnou povahou a s úmyslem předávat vědomá sdělení přišel nápad sepsat tento blog, který vám právem patří a náleží a jehož podtitulek zní: „Cesta životem snovým a smysluplným, okořeněná inspirací a motivací pro druhé k žití plnohodnotných dní”.

Prioritním záměrem psaní je sdílení vlastního osobního příběhu, který se odehrává v intencích osobního motta:

SDÍLENÍ JE PÉČE A PÉČE JE LÁSKA♥♥♥

 

Uvědomila jsem si, že skutečný domov si nesu ve svém srdci, proto se cítím doma všude na světě, což je má bezkonkurenční výhoda. 

Ráda bych i vás nasměrovala DOMŮ, zpět k sobě a vlastní podstatě. Všem odvážným i nerozhodným radím i přeji:

 

„Nechejte se unášet na vlnách své vášnivé, autentické duše!”

 

Recept na šťastné žití spočívá v pravidelné meditaci, proto mou tvář stále zdobí exkluzivní úsměvy a vnitřní mír je to, o co se s vámi můžu podělit.

Buďte stejně jako já ŠŤASTNÁ HLAVA!!!

https://stastnahlava.cz/clenstvi-objednavka/

 

 

 

 

bottom of page