top of page

Autobiograficko-cestovatelský memoár, jak jsem před sedmi lety přišla o práci, oddala se „Tajemství” i osudu a neplánovaně se ocitla SAMA v jižní Americe a projela ji z „Konce světa” Ushuai (Ohňové země - Patagonie) až do Panamy, žila v lyžařském ráji i na Bali a jak Himaláje způsobily transformační proměnu sebe samé na základě trekování a přežití zemětřesení.

Po úrazu ramene, kdy prognózy lékařů byly nemilosrdné, jsem začala dobrovolničit a vykročila jsem na spirituální cestu, která znamenala obrodu nejen myšlení ale i vnímání a na vlastní kůži pocítila osobnostní prozření na úrovni nirvány.

Nyní můj příběh sdílím, aby každý pochopil, že i to nejhorší, co nás v životě potká, může být to nejlepší, osudově nejpřínosnější a mentálně nejvýživnější. A být autentický a spontánní je ten největší luxus, co si člověk může v životě dovolit. A pokud si dovolí snít a za svými sny vyrazit, pak ho čeká univerzální odměna v měřítku světa.

Kéž jsou mé řádky pro vás inspirací a motivací k vykročení a nalezení sebe sama a procitnutí ze stavu nevědomého tápání k ideálnímu stavu kreativity vlastního bytí, uchopení vlastního poslání a smysluplného prožívání.

Začtěte se a nechejte se unášet na vlnách své vášnivé, autentické duše!

Píši s vírou i nadějí, ať je nám všem dobře na Zemi ♥♥♥

Nakoukněte do eKnihy: https://youtu.be/c21TM7_S_Uc

Sama na Cestách - Moje Cesta jako Sebeláska

Formát: PDF, počet stránek: 226, Vydání: 1. (2016) Cena: 199 Kč

 

Koupit online: https://www.kosmas.cz/knihy/230567/sama-na-cestach/ 

Lze si také objednat na: jsemstastnahlava@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

Každý člověk má svůj příběh. Já, vy i ti druzí… Můj měl v jedné životní fázi tu extravagantní výhodu, že jsem viděla Dalajlámu častěji než moji  mámu. Žila jsem v blízkosti jeho přítomnosti a nasávala místně příslušnou dávku spirituálních vibrací, jež se vlní na vrcholcích samotných Himalájí v rezidenci Dharamsaly. 

Přesně před rokem se mi splnil sen. Jeho Svatost Dalajláma se mě dotkla. V jeho exilovém sídle v Indii jsem žila rok a půl, viděla jsem ho na vlastní oči několikrát, ale musela to být nakonec Praha, abych se dočkala. Trpělivost je vlastnost, která pocity štěstí umocňuje nejvíce.

Dalajláma je symbolická autorita, oduševnělá ikona spirituálního světa, žijící mírová pochodeň, jež promlouvá lidem do duší, aby prozřeli a byli lepšími. Už se tomu nikdo nediví, že i on žije jako obyčejní lidi. Každý den cvičí na běžícím pásu, dívá se na televizi, má Facebook i vlastní webovky, Tweetuje, Instagram je aktualizován denně a má perfektní přehled o tom, co se děje ve světě. O štěstí mluví jako o nejvyšší instanci lidského bytí: „Hledat štěstí a přitom zůstat lhostejný k utrpení druhých je tragický omyl.“

Detailní popis o vlastní interní spirituální cestě, tibetské kultuře, životě v Indii, pocitech prozření a uvědomění, pobytu v klášteře a jak meditace i studium vlastní duše dokonale funguje na cestě k nirváně. Jaké to je, žít mezi mnichy v „Malém Tibetu”, jaké jsou jeho učení v jeho chrámu a jak to vše prožívá bytost, která se narodila v socialistickém režimu, kde byla veškerá spiritualita potlačována a trestána, se dočtete v této fotografické eKnize.

 

Dalajlámu vidím častěji než moji mámu

eBook: formát PDF, počet stránek: 139, vydání: 1. (2017), cena: 139 Kč

Koupit online: 

https://www.kosmas.cz/knihy/237927/dalajlamu-vidim-casteji-nez-moji-mamu/

Lze si také objednat na: jsemstastnahlava@gmail.com

Chystáte se na Bali a nevíte si rady? Nebo potřebujete vzpruhu a osvěžit se a jít do sebe? Nebo vydýchat bolesti minulosti či jen najít pevnou půdu pod nohama.... a Bali bylo vždy vaším snem? Tak neváhejte, 100% vám to prospěje!!! 

 

Z hledání sebe sama se stala móda a beze sporu spirituální prozření na cestě k vlastní osobnosti patří a pomůže k duchovnímu rozvoji i osobnímu růstu a já vám moc přeju, abyste našli ten správný směr a odkryli závoj neznáma sebe sama a přišli na to, co se ve vás skrývá a jaká nezdolná síla ve vás dřímá. Abyste si ušetřili čas a nešli oklikou k vlastnímu JÁ, tak je k mání eBook „SPIRITUÁLNÍ PRŮVODCE NA BALI” s podtitulem „Jóga, meditační centra, relaxační dovolená” . 

Je to užitečný rádce a kapesní průvodce pro ty, kteří chtějí najít sami sebe, otevřít své srdce a uzdravit se. Přináší ty nejlepší tipy na jógová centra, ašrámy a retreaty. 

Samostatná kapitola je věnována Ubudu, což je mekka spirituálního světa, městečko, kterému z energetického hlediska na světě není rovno. 

 

Na 49 stranách s fotografiemi nalezenete praktické informace o Bali, tipy na výlety, orientační ceny i odkazy na fancy restaurace, komunity, ubytování a známé léčitele. Chystáte-li na Bali, zaručeně letíte do spirituálního ráje i vstříc sobě, a díky tomuto rádci si ušetříte spoustu času a svou cestu maximálně zpříjemníte.

 

Spirituální průvodce na Bali: Jóga, meditační centra, relaxační dovolená

Formát: PDF file, Počet stránek: 48, Vydání: 1. (2018) Cena: 99 Kč

Koupit online: 

https://www.kosmas.cz/knihy/243360/spiritualni-pruvodce-na-bali/

Lze si také objednat na: jsemstastnahlava@gmail.com

 

 

 

 

Moje prvotina představuje ambiciózní vzdělávací model Green School na Bali s popisem jeho unikátních předností, především konceptu green studies ve výuce i výchově dětí a jejich osvětě.

Díky tomu, že tato unikátní stavba nemá stěny, okna ani dveře, na vás dýchne jedinečná atmosféra ŠKOLY vybudované v epicentru deštného pralesa, v níž neustále proudí čistý vzduch a panuje osvěžující harmonie.

 

Tento „zelený manifest” povzbuzuje k vědomému počínání a k odpovědnému bytí s vděčností a milující laskavostí vůči všem a všemu, co nás životem provází a obklopuje. Povinná četba pro dospělé i děti inspiruje k štědrosti, ohleduplnosti a vybízí k pomoci druhým včetně ochrany životního prostředí. Záměrem je osvojení si sociální odpovědnosti, altruismu a vytváření komunit v globálním pojetí.

E-kniha plná atraktivních fotografií je úplně první knihou na světě představující mezinárodní školní unikát veřejnosti.

Obsahuje rovněž autentické zážitky z dobrovolnických aktivit na tomto pohádkově vyhlížejícím a exotickém místě, dále pak poznatky  o vědomé pomoci i ekonomice daru.

Green School Bali a dobrovolničení jako vědomá pomoc druhým

Formát: PDF, počet stránek: 124, Vydání: 1. (2014) Cena: 99 Kč

Koupit online: https://www.kosmas.cz/knihy/231806/green-school-bali-a-dobrovolniceni-jako-vedoma-pomoc-druhym/

Lze si také objednat na: jsemstastnahlava@gmail.com

Promo leták: 

bottom of page