top of page

SAMA NA CESTÁCH - Moje Cesta aneb Cesta jako sebeláska je cestovatelsko-autobiografický memoár o sólo cestovatelce, autentické Moravačce, která opustila teplo domova až po třicítce a její stopy došláply již na 57 zemí a kromě Antarktidy prozkoumala všechny kontinenty. 
Jedná se o inspirativní pojednání o cestování a spirituální obrodě nejen pro ženy, ale i pro muže, k dodání kuráže. 

Jednotlivé kapitoly prozradí o mé transformaci z manažerky EU a turistky na profesionální cestovatelku a digitální nomádku a napoví, jak jsem ve světě našla své osobní poslání, jak dlouho trvala má spirituální obroda a zda jsem sama nebo svá:-)))

 

Píši s vírou i nadějí, ať je nám všem dobře na Zemi ♥♥♥


Fotografická eKniha je zatím ve formátu pdf, počet stránek: 226, 199 Kč

(1. vydání 2016) s možností koupit online: https://www.kosmas.cz/knihy/230567/sama-na-cestach/ nebo objednat na: jsemstastnahlava@gmail.com.


Začtěte se a nechejte se unášet na vlnách své vášnivé, autentické duše! 

 

 

 

 

 

 

 

Ukázka ke stažení zdarma

Vláďa H.

Ústí nad Labem

Knihu jsem zhltnul  během dvou dnů. To už samo o sobě něco vypovídá. Je velice čtivá, přiznám se, že jsem občas i zapochyboval, zda to Alexandra napsala úplně sama, protože její názory i styl psaní je prostě perfektní! Musí to být velice chytrá žena! A pokud měla v sobě během svého cestovaní něco nalézt, tak jedna z věcí bude určitě i její spisovatelský talent!

Knihu mi doporučila moje dcera, která sama hodně cestovala. Říkala, že když si to přečtu, budu v podstatě znát všechny její pocity, které měla a stále má i ona sama , a že co se cestování týče, že ji i více porozumím. Uvidím, že není jediná, kdo to tak má a cítí.  A že ji snad i lépe pochopím, proč ji to vždy tak lákalo do světa a doma se moc nezdržela, i když se sám  přiznám, že cestování byl vlastně můj velký sen. Ale my jsme v mládí bohužel tu příležitost neměli.  

Chápu ji, ani neví jak! Sám jsem toužil po dobrodružství, které s sebou cestování přináší, ale dnes ? Už je mi 68, necítím se starý, ale ten adrenalin už je pro mladší. Takže všichni mladí užívejte co se dá i za nás!! Všem Vám držím palce!

Marta R.

Ostrava

E-kniha Sama na Cestách od Alexandry Kroppové je krásná kniha, psaná s láskou a pokorou k životu, svobodě a víře v sebe sama. Každý máme svůj život ve svých rukách, a je jen na nás, jak s ním naložíme. Tato kniha je přesný příklad toho, že život máme žít podle sebe, našich pocitů a přání. Zcela mě pohltila. A právě ted v čase vánočním, je ten správný čas na přečtení, protože přání a sny se plní o Vánocích:)))

Evička H.

Ústí nad Labem

„Ahoj Alexko, včera jsem dočetla Tvojí užasnou knížku Sama na Cestách, takže toho o Tobě vím docela dost :o) Vždycky když jsem kolem půlnoci zalehla ke Tvé knížce, že si přečtu pár stránek na dobrou noc, šla jsem spát třeba ve čtyři ráno! Tak tomu bylo i dneska a i když mi čekal turnaj v beach volejbalu a chtěla jsem být plná energie a sil, i tak jsem se od toho nedokázala odtrhnout. Přiznám se, že mi po tváři teklo i par slziček, třeba jak tam popisuješ jak Tvoje maminka musela několik let umírat o Tebe strachy při všech Tvých dobrodružstvích. Vzpomněla jsem si okamžitě na svojí mamku s taťkou, kteří zažívali úplně to stejný! Nebo jak jmenuješ všechny důvody proč randit s cestovatelkou... Máš naprostou pravdu, úplně ve všem, nebo alespoň já to tak cítím, podle mých zkušeností. Je až neuvěřitelné, jak moc mi mluvíš z duše!

Skoro jako bych to psala já, jen Ty máš o dost lepší spisovatelské schopnosti! :O) Rodiče už mi milionkrát říkali: „Kdy už konečně ty své dobrodružství sepíšeš a uděláš třeba i výstavu fotek?!"... A já furt nic. Já vyrazila do světa v 19ti a vrátila jsem se ve 30ti. Až jim dám přečíst Tvojí knížku, budu to mít zas na talíři: „Vidíš a Ty jsi furt nic nenapsala!" Nicméně chci, aby si i oni Tvou knížku přečetli. V podstatě budou číst pocity svojí dcery a možná mně i díky tomu více porozumí. Zjistí, že nejsem sama, kdo to tak cítí a koho ubíjí ten stereotyp všedních dnů a kdo nenávidí práci v kanceláři pod vedením lidí, kde člověk ani nemůže říct svůj vlastní názor, kde vládne přetvářka a přijde mu to jako ztracenej čas a přestože ostatní takhle žijí, já nejsem „ostatní" a nechci žít jako ostatní!

Možná by vlastně Tvoje knížka neměla být určena jen pro ty, co nemají odvahu odcestovat a udělat jakoukoliv změnu, ale právě i pro rodiče dětí, který maj takovou cestovatelskou duši jako třeba my dvě!

Hltám Tvoje řádky hlavně proto, že rozumím každýmu slovu, pocitu, ..prostě úplně všemu a máš pravdu, že takových je nás po světě víc..

Chci Ti napsat jak jsi skvělá, úžasná, krásná, usměvavá, pozitivní, žijící, radující, otevřená, upřímná a mně tak hrozně moc blízká a to nejen cestovatelským, ale i sportovním duchem! Chci Ti říct, jak skvěle píšeš... je to velmi čtivé, ale možná je to i tím, že to čte podobný blázen jako jsi Ty.

Nicméně je parádní, že jsi se do něčeho takového pustila a rozhodně s tím nepřestávej! Věřím, že tím můžeš opravdu ovlivnit pozitivně životy spousty lidí a dodat jim kuráž pro jakoukoliv změnu a to je asi i Tvůj hlavní důvod, viď? A tím, že se pár lidí sebere a vypadne do světa a třeba se někteří z nich i vrátí a rozhodnou se tu usadit, prospěješ nejen jim, ale i celé naší republice, protože čím víc tady bude zcestovalých lidiček, kteří si s sebou zpátky dovezou i nějaké to srovnání a zkušenosti, tak o to líp nám tu společně bude! Tomu zas věřím já! Takže díky Ti moc za to!

Tvé řádky jsem hltala i proto, že jsem doufala, že mezi nimi najdu radu, recept, nápad, ... něco co mi pomůže se pohnout z místa... protože mi přijdeš svýma názory tak podobná, za každým článkem (řádkem) blogu co si od Tebe čtu, bych se mohla podepsat :O)

Please reload

Reference

bottom of page