top of page

Uzdravte vlastní Selfie

Cítíte se mentálně unavení, psychicky zdeptaní, emocionálně unavení a spirituálně prázdní?

Moje služby virtuálních či osobních konzultací jsou Vám k dispozici. Díky vědomé péči, naslouchání a vizualizací nejlepších životních scénářů získáte chuť k životu, probudíte ztracenou vitalitu a nastartujete své bytí k obrazu svému. Pokud budete pečliví, trpěliví a důvěřiví, tak se okamžitě do vlastního obrazu (Selfíčka) zamilujete, protože jen pokvetete. Rozkvetete v celé své kráse, budete plní vášně, optimismu a elánu. 

Benefity:

Vlastní vůlí vyženete ze své hlavy démony, vykouříte pekelné strašáky  strachy a dáte vale lpění a opičí mysli, jež vás ničí. Postupem času dojde k celkovému ozdravení organismu, získáte ztracenou imunitu, klidný spánek a harmonii v duši. Povzbuzení je to, co Vás psychicky zpruží a pozvedne emocionálně.

  • Virtuální zpovědnice 

Soustavně se trápíte, užíráte minulostí, cítíte se vyhořelí, nešťastní? A nemáte, komu byste se svěřili či se stydíte přiznat svému okolí? Nevadí, jsem zde pro Vás! Když se vypovídáte, uleví se Vám, díky mému mentorování získáte nové perspektivy a úhly pohledu na svoji svízelnou situaci a společně najdeme kroky k smysluplnosti žití!!!

  • Motivační konzultace pro nerozhodné

Prokrastinace je ďábel osobní transformace, váhání a přešlapování na místě k ničemu nevede a bez disciplíny a píle nic nedokážete. 

Pomůžu Vám zažehnout motor vlastních schopností, odhalit utajený potenciál a zakcelerovat  vnitřní sílu uchopit osud do svých rukou, nastavit si záměry, vize a plnit si své sny. Nesnít, ale své sny uskutečnit! Být strůjcem svého štěstí!

  • Spirituální koučing 

Pomůžu Vám najít v sobě Vaše pravé JÁ. Pomocí různých technik oživíme spirituální kvocient, jenž je odpradávna zanedbáván a díky němuž se podaří sladit mysl, tělo i duši v jeden celek, kde štěstí září z Vašich očí. V oduševnělosti tkví energetický náboj v podobě vitality, elánu a sebevědomí. Všichni si zaslouží, aby s ním vědomě nakládali v prospěch svůj i okolí a sladili vnitřní i vnější JÁ do harmonické obohacující jednoty.

  • Privátní a skupinové meditační a léčebné seance v češtině       a angličtině

Soukromé či skupinové meditace a léčebné seance na očištění čaker, uklidnění mysli, vypěstování bdělé pozornosti a nalezení trvalého vnitřního štěstí. 

  • Tlumočnice jóga akcí, eventů a festivalů ANG - CZ, CZ - ANG

Nabízím překlady anglicko-české či česko-anglické se zaměřením na jógu a spiritualitu. Mám za sebou intenzivní studium meditace, buddhismu i tradičcní jógy v Indii, Nepálu a na Bali.

  • Rady na cestu pro začínající turisty, cestovatele a nomády

Rádi byste se vydali na cesty, ale brání vám různé bloky? Jazykové bariéry, strachy, odrazování okolí, pochyby? Vše prokonzultujeme a najdeme řešení, jak sebevědomě vyrazit na cesty. Poskytuji tipy, triky a návody, jak obcestovat zeměkouli pro singl cestovatelky, páry, skupiny i novopečené nomády.

Neostýchejte se, nebojte se, ceny nejsou vysoké. K mání jsou půlhodinovky, hodinovky, balíčky. Už nic neodkládejte, vykročte směrem k sobě a kontaktujte mne: jsemstastnahlava@gmail.com.

Dovolte si žít smysluplně na hranici vlastního potenciálu a energetické exploze, která vyčistí vše nepotřebné, co vám zaclání v ideálním životě!

Nechť život hraje dur a je prost chmur ❣❣❣

bottom of page