top of page

​Šťastná Hlava

Online platforma ŠŤASTNÁ HLAVA je celoroční projekt řízených meditací, který jsem vytvořila se záměrem zlepšit mentální zdraví lidí a zláskyplnit soužití ve společnosti, protože věřím, že přinese mnohým do života více štěstí a radosti. Účastníky programu čeká pravidelná relaxace, mentální uklidnění a uvolnění emočního vypětí.

Díky pravidelné meditační praxi se sníží hladina stresu, mysl se utiší a vyčistí.

 

Studovala jsem tibetský budhismus a meditační praxe v sídle Jeho Svatosti 14. Dalajlámy v Indii a podle jeho učení vedu kurzy a meditační hodiny bdělé pozornosti/mysli, abych pomohla lidem, kteří se cítí vyhořelí, vystresovaní, trpí úzkostí, depresemi a jsou celkově nešťastní. Jednoduché techniky meditace chci zpřístupnit široké veřejnosti, aby lidé pochopili, že tato mentální medicína není jen pro jogíny a ezoterické nadšence, ale pro každého obyčejného lidského jedince. Meditaci potřebuje každý! Dítě, jeho rodiče, vysoce postavení šéfové, studenti i dělníci či řidiči.

Paní učitelky i dělníci, maminky i studenti, řidiči. 

Prostě všichni, jejichž hlavy jsou přeplněny informacemi, nahromaděnými úkoly, trápí je nemoci, poruchy imunity, neurózy, neklidně spí a nebo mají jiné psychické problémy.

Kdo meditaci vyzkouší, po nějakém čase pocítí, že se jeho život lepší. Mysl se zklidní, je více soustředěný a pozorný. V rámci předkládaných meditací se pracuje s dechem, tělem a pozitivní vnímáním skutečnosti a vlastní osobností. Expertní průzkumy dokazují, že pravidelnou meditací se snižují pocity úzkosti, paniky a mizí depresivní stavy. Přidanou hodnotou je pocit úlevy, štěstí a duševní pohody. Každý se po ní cítí jako znovuzrozený, nabitý energií s chutí do dnů příštích.

Je vitální, emocionálně vyrovnaný a sebevědomý.

 

Za pouhých 1 144 Kč ročně získáte 52 pravidelných řízených meditací v délce 11 minut. Když si to spočítáte, vychází cena jedné minuty na symbolické dvě koruny! Touto malou investicí získáte osobnostní proměnu trvalého charakteru a vykročíte kupředu ke šťastnému životu!

Čtyři řízené meditace jsou ZDARMA, abyste si mohli vyzkoušet, jak na vás působí a jaké benefity vaše mysl i tělo pocítí.​

Já Šťastná Hlava.JPG
bottom of page