top of page

Uzdravte vlastní Selfie


Terapeutické kúry - uzdrav svoje Selfie

Cítíte se mentálně unavení, psychicky zdeptaní, emocionálně vyšťavení a spirituálně prázdní?


Služby virtuálních či osobních konzultací jsou Vám k dispozici. Díky vědomé péči, umění naslouchání a vizualizací nejlepších

životních scénářů získáte chuť k životu, probudíte ztracenou vitalitu a nastartujete své bytí k obrazu svému.

Pokud budete důvěřiví, trpěliví a pečliví, tak se okamžitě do vlastního obrazu Selfíčka zamilujete, protože jen pokvetete.

Rozkvetete v celé své kráse, budete plní vášně, optimismu a elánu.

Vaše vnější krása a zářivá aura bude odrazem krásy vnitřní, harmonického souznění s vaším srdcem a duší.


Benefity:

Vlastní vůlí vyženete ze své hlavy démony, vykouříte pekelné strašáky strachy a dáte vale lpění i opičí mysli, jež vás ničí. Postupem času dojde k celkovému ozdravení organismu, získáte ztracenou imunitu, klidný spánek a harmonii v duši. Povzbuzení a pochopení je to, co Vás zpruží a pozvedne emocionálně.


  • Virtuální zpovědnice

Soustavně se trápíte, užíráte minulostí, cítíte se vyhořelí, nešťastní? A nemáte, komu byste se svěřili či se stydíte přiznat svému okolí? Nevadí, jsem zde pro vás! Když se vypovídáte, uleví se vám, díky mému mentorování získáte nové perspektivy a úhly pohledu na svoji svízelnou situaci a společně najdeme kroky k smysluplnosti žití!!!


  • Motivační konzultace pro nerozhodné

Prokrastinace je ďábel osobní transformace, váhání a přešlapování na místě k ničemu nevede a bez disciplíny a píle nic nedokážete.

Pomůžu Vám zažehnout motor vlastních schopností, odhalit utajený potenciál a zakcelerovat vnitřní sílu uchopit osud do svých rukou, nastavit si záměry, vize a plnit si své sny. Nesnít, ale své sny uskutečnit! Být strůjcem svého štěstí!


  • Spirituální koučing

Pomůžu Vám najít v sobě Vaše pravé JÁ. Pomocí různých technik oživíme spirituální kvocient, jenž je odpradávna zanedbáván a díky němuž se podaří sladit mysl, tělo i duši v jeden celek, kde štěstí září z vašich očí. V oduševnělosti tkví energetický náboj v podobě vitality, elánu a sebevědomí. Všichni si zaslouží, aby s ním vědomě nakládali v prospěch svůj i okolí a sladili vnitřní i vnější JÁ do harmonické obohacující jednoty.


  • Rady na cestu pro začínající turisty, cestovatele a nomády

Rádi byste se vydali na cesty, ale brání vám různé bloky? Jazykové bariéry, strachy, odrazování okolí, pochyby? Vše prokonzultujeme a najdeme řešení, jak sebevědomě vyrazit na cesty. Poskytuji tipy, triky a návody, jak obcestovat zeměkouli pro singl cestovatelky, páry i skupiny.


  • Tlumočnice jóga akcí, eventů a festivalů ANG - CZ, CZ - ANG

Nabízím překlady anglicko-české či česko-anglické se zaměřením na jógu a spiritualitu. Mám za sebou intenzivní studium meditace, buddhismu i tradiční jógy v Indii, Nepálu i na Bali.

  • Privátní a skupinové meditační a léčebné seance v češtině a angličtině

Soukromé či skupinové meditace a léčebné seance na očištění čaker, uklidnění mysli, vypěstování bdělé pozornosti a nalezení trvalého vnitřního štěstí.Zkrátka, dovolte si žít smysluplně na hranici vlastního potenciálu a energetické exploze, která vyčistí vše nepotřebné,

co vám zaclání v ideálním životě! Otevřete dveře sobě a oddejte se životu, o kterém sníte!


Neostýchejte se, nebojte se, ceny nejsou vysoké. K mání jsou půlhodinovky, hodinovky, balíčky.

Už nic neodkládejte, vykročte směrem k sobě a kontaktujte mne: elixir@chicsoultravel.com.

S láskou a přáním, nechť život hraje dur a je prost chmur❣❣❣

Vaše

Alexandra Kroppová alias Sama na Cestách


bottom of page