Karanténa - Den 3.


Karranténa Alexka Šťastná hlava

Od rána se směji;-))). Mám nové rituály!

Učesat se, hehehe. Celé dlouhé měsíce mě časal mocný vítr Centrální Ameriky a to byl mnohdy tajfun a uragán, ten by se českému pohádkovému Větrníkovi vysmál;-).

Osprchovat se. Koupala jsem se denně v Pacifiku. Jsem ekologická, šetřím vodu...

Pokračování brzy v knize nebo na blogu ŠŤASTNÉ HLAVY😃😷🤗🍀🌈☀️✌️

Známý po dvou hodinách přijel z nákupu se slovy:” Já tě zabiju! Udělat si seznam z letáku v Penny, kde mají ráno přednost důchodci a vše vykoupí, to je nad mé síly!”

Objel tři obchody, aby aspoň dostatečně uspokojil mé potřeby. Moc děkuji. Moje strategie byla prostá, udělat nákup jednorázově, ať ho už další dva týdny nemusím otravovat. Šel to vydýchat.

Už mi nakoupil před příjezdem ty nejnutnější věci a teď ty další druhotné, co mi tady tak chutnají. Snad mi brzy odpustí nervové vypětí🙏🙏🙏.

Však to znáte, chlapi a nakupování;-).

Vůbec nejsem zvyklá, být na někom závislá, moc si vážím toho, co pro mě dělá, ale nějak se s tím zatím neumím srovnat, asi proto, že neumím ještě dost dobře přijímat;-(.

Když si vykládám nákup z tašky, vřískám jako malá! Červená Fidorka! Margotka! Smetanové miňonky!!! Mák, knedlík, povidlové buchtičky, makový závin! Hermelíny! Arašídové křupky! Tatarka. Mila! Já se málem radostí zbláznila. Hvízdám si jako na lesy, tančím, výskám si.

Kdo někdy dostal podobný balík do zahraničí, mé bezbřehé autentické nadšení dokonale pochopí;-). Kdo nebyl za hranicemi naší vlastni déle než deset dní, tak nepochopí a ať se o to ani nesnaží!

Tak si sama vystačím;-))).