Havaj Ano nebo Ne :-?

May 16, 2018

 

 

Celkově všechny mé cesty jsou takové spontánně osudové.

A jak jsem se dostala na Havaj?

Pozvání přišlo od kamaráda z Ostravy, který se tu na Waikiki usadil a 21 let jsme se neviděli!!! Naposledy jsme byli spolu na českém Woodstocku na hudebním festivalu v Trutnově ještě s Václavem Havlem;-))). Je to jediná duše ze všech mých přátel ba FB, jež změnila životní styl a odjela do světa. Asi proto máme k sobě tak blízko, protože jsme ty “černé ovce”, co nemají byty na hypotéky, auta na leasing a jiné závazky, jenž svazují naše mladistvé životy;-). Radeček je prostě sluníčko a obrovské srdíčko, který k sobě zve své známé a nic za to nechce. Což je v dnešní době výjimečné.
Měl doletět loni na Bali, ale sopka soptila a nebylo jisté co bude. Tak říkal:”Tak doleť ty.” 


Zjistila jsem, že z Bali na Honolulu lítá Air Asia! Takže jsem přemýšlela, už jsem byla ale ve stavu, kdy jsem váhala. Všechny ty exkluzivní výlety na okolní ostrovy a zase sama? To mě už neba a nemám ani parťáka. Nabídka byla ve vzduchu několik měsíců a Radeček vždy napsal zprávičku:”Tak kdy dojedeš?” “Ještě nevím”, vykroucela jsem se, a pak jsem ve špíně Baganu prozřela a říkala, jak jsem blbá, že osud mi naděluje takové možnosti a nabídky a já je nepřijímám a říkám NE vlastní osobě! “Okamžitě si kupuj letenku”, hecovala jsem své nerozhodné druhé já a já to fakt nakonec udělala. Pak jsem se sama sobě smála, kdy mi někdo v životě nabídne ubytování na Havaji??? Je zvláštní, že si někdy sami blokujeme, co nám osud naděluje a pak zoufáme, že trčíme na místě a nic se v našemu životě nic neděje;-).

 

A tak jsem tady, na Waikiki beach, je to samozřejmě jiné než v Asii, ale je dobré si znovu osvěžit život v echt západní civilizaci se všemi těmi vymoženostmi a někdy naprostými nesmysly. Lákají mě šamani a Murakami a tak se uvidí, jak se to tady vyvrbí;-))).

Každopádně energie a první dojem je boží!!!

Aloha💋💋💋🌺🌺🌺

 

 

 

Please reload

© 2016 - 2020 SAMA NA CESTÁCH ओं♡♫

návštěvníků

  • b-facebook
  • YouTube - Black Circle
  • Twitter Round
  • Instagram Black Round