Osudné osmičky 8.8.2018

August 8, 2018

 

 

UŽ JE TO TADY, OSUDNÉ OSMIČKY 8.8.2018
DNESKA SE KONEČNĚ UVIDÍME, UŽ SE NA VÁS NESMÍRNĚ TĚŠÍM❣️❣️❣️

 

Datum 8.8.2018 pro první přednášku jsem vybrala záměrně. Osmičky jsou kotvící, uzemňující, ale taky symbolicky jsou průpravou nekonečna. Nekonečna možností, příležitostí a bezuzdné a nikde nekončící snové reality.
Nehledě na to, že mají v naši zemi obrovskou historii;-))).

 

Uvědomila jsem si, kde jsem před deseti lety byla a virtuálně jsem na sebe pohlédla do zrcadla.
V roce 2008 jsem byla mdlá, náladová, vystresovaná, ustavičně nemocná, frustrovaná, zakaboněná, podrážděná, nespokojená, eneregticky prázdná, mentálně vyhořelá a duševně vyprahlá. I přes to, že jsem všechno měla.... 
Vůbec jsem nevěděla, co bych si přála, co bych od života chtěla a jak bych s ním co nejlépe naložila. Prostě a jednoduše jsem psychicky živořila a neustále se patlala v minulosti a řešila nesmysly.
Nevěděla jsem zbla, co je to pokora, vděčnost, skromnost a střídmost. Marnotratně jsem žila, konzum svými nákupy podporovala, ale stejně jsem nebyla šťastná. Ty stavy panické nespokojenosti a disharmonické nenaplněnosti mě děsily. To nemůže být stav bytí, který má být příjemným žitím. Ozývalo se volání!!! Úpěnlivé a prosebné, jako hlas vystrašeného bezmocného dítěte. Tak tedy NE!!!

 

Tenkrát jsem šla hodně do sebe, četla jsem, vzdělávala, abych podchytila, v čem tkví ta palčivá rána, co ze mně dělá bezduchého robota. Vždyť já nic necítila, žádnou vášeň, radost, ta tam byla spontánnost a temperamentní živelnost. A protože jsem s tím sama nic nedělala, tak Ruka Osudu zasáhla, abych se probrala;-))). Je vlastně skvělé, že když to opravdu potřebujeme, stejně nás vždycky někdo nebo něco nakope do prde.., abychom se vzpamatovali a čas nemarnili;-).

 

Éra snového života trvá skoro devět let a jak jsem začínala, jak vše prožívala, kam směřovala, to je obsáhlé téma, které poprvé odhalím naživo před publikem právě dneska. Nemám ambice se vychloubat, spíš vše odvykládám bez příkras;-))).

 

Abyste věděli, že jakkoli můj Osobní příběh vyzní, že pokud taky toužíte plnit si své sny, že to dokážete i VY❣️❣️❣️ To je záměrem mého vystoupení, motivovat lidi, aby se nebáli, nelenili, na místě nepřešlapovali, ale šli si za svými sny, protože v nich se skrývá naplnění a mnohdy i osobní poslání.

 

Těším se na všechny a věřím, že společně vytvoříme tolik láskyplné a exkluzivní energie, že nás to náležitě nabije a budeme plní života, odhodlání a chuti plnit si své nejtajnější či dětinské sny🤗🤗🤗. To je mnou primární motivací jít s kůží na trh aby i ostatní lidé byli šťastní😁😁😁.

 

Na viděnou se těší Vaše Alexka, která díky vám nebude dneska sama hahaha❤️❤️❤️

 

Událost na Facebooku:
https://www.facebook.com/events/224336501598604/

 

 

 

Please reload

© 2016 - 2020 SAMA NA CESTÁCH ओं♡♫

návštěvníků

  • b-facebook
  • YouTube - Black Circle
  • Twitter Round
  • Instagram Black Round